-
KAMPANYA TARİHLERİ : 31.8.2023 - 31.12.2024

​Kampanya Ayrıntıları

Size özel! Bankamatik kartınızla 30 gün içerisinde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan! 

Kampanya Koşulları: Kampanya belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiştir. Bir müşteri en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. MaxiPuanları yükleme anında Bankamatik kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Sadece İş Bankası tarafından bilgilendirilen müşterilerin Bireysel İş Bankası Bankamatik kartları ile kampanya bildirimi yapıldıktan sonraki 30 gün içerisinde gerçekleştirecekleri işlemler kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Tüm İş Bankası Kredi Kartları, Vadematik Kart, Ticari Bankamatik Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödül kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız harcamadan sonraki 30 gün içerisinde harcama yaptığınız karta yüklenecektir. Yüklemeden sonraki ayın son gününe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.Size Özel 100 TL MaxiPuan!