-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 13 Mart 2024 Maximum'dan Anpa Gross Marketler'de 200 TL MaxiPuan!

  İşCep veya Maximum Mobil’ den katılıma özel Anpa Gross Marketler’ de 13 Mart-09 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL MaxiPuan kazanın.

  Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamaları telefonunuza indirin:

  Maximum Mobil/indir
  İşCep/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli Bireysel kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı) yapılan alışverişler, Bireysel Bankamatik kartları ve MaxiPara Kartlar ile yapılan alışverişler.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Maximum Business + Kart, Vadematik Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 19 Nisan 2024 tarihinde en son kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024 olacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya süresi içerisinde kampanyaya Maximum Mobil ya da İşCep'ten katılım zorunludur. Kazanılan MaxiPuanlar sadece Anpa Gross Market'lerde kullanılabilecektir. Kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya Sport Gross , Benetton Mega ve Benetton Mega mağazalarında geçerli değildir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bankamızca düzenlenen diğer market MaxiPuan kampanyaları ile birleştirilemez.  Alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Anpa Gross kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.