Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza ve beklemenize gerek kalmadan Maximum Kart'ınızla Taksitli Nakit Avans çekip 2 veya 3 taksitle kolayca ödeyebilirsiniz!

Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;
  • Bankamatiklerimizden,
  • İnternet Şubemizden,
  • Şubelerimizden,
  • Maximum Mobil'den,
  • İşCep’ten,
  • 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden

gerçekleştirebilirsiniz.


Taksitli Nakit Avans Hesaplama
Komisyon
25
Aylık Taksit Tutarı
55
Toplam Ödeme Tutarı
200
300 300000
2 3
​​
Taksitli Nakit Avans hesaplayıcısı örnek hesaplama yaparken işlem tarihinden ilk taksit ödeme tarihi olan kredi kartı hesap özeti son ödeme tarihine kadar olan süreyi 30 gün olarak almaktadır. Yukarıda belirtilen aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre değişiklik gösterebilecektir. Nihai geri ödeme planı Taksitli Nakit Avans kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.

Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında g​österilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

Uygulama Detayları:

1. Türkiye şubelerine ait kredi kartları için Taksitli Nakit Avans işlemlerinde uygulanan faiz oranı BSMV ve KKDF hariç %5,00’dır. KKTC Şubelerine ait kredi kartları için Vergi ve Fon hariç %4,11​​’dir.  ​

2. 2 ve 3 taksitle Taksitli Nakit Avans çekebilirsiniz.

3. Kullanılabilir kredi kartı limiti aşılmayacak şekilde Bireysel nitelikli kredi kartlarınızla müşteri bazında 25.000 TL' yi geçmemek koşuluyla  aylık müşteri limitinin %25'ine kadar, Ticari nitelikli kredi kartlarımızdan ise müşteri bazında aylık  100.000 TL’ye kadar Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans işlemi yapılabilmektedir. ​ Bankamatiklerden gerçekleştirilen işlemlerde ise Bankamatik cihazının teknik özellikleri ve içerisindeki banknot çeşitliliğine göre tek seferde çekilebilecek tutar kartın kullanılabilir nakit çekim limitinden ve belirtilen üst limitlerden az olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ikinci bir işlem yapılması gerekmektedir​

4. Taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetine ayrı ayrı yansıtılacaktır.

5. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ödeme tablosu, kredi kartının işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartlarının hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.

6. Taksitli Nakit Avans işlemlerinin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmeyecektir.

7. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için, son ödeme tarihinde, ödeme dönemi için geriye dönük olarak nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.

8. Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.

9. Kullanılabilir nakit limit bilgilerinizi tüm dijital kanallarımızdan ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz. 

10. Bir takvim yılı içerisinde toplam 3 defa, dönem borcunun asgari tutarı son ödeme tarihine kadar ödenmemiş kredi kartları ile güncel dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve bu müşterilerimizin kredi kartı limitleri arttırılamaz.​

11​. Türkiye İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.