​Dijital Bankamatik Kartı’nızı teslim edilmesini beklemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

Bankamız dijital kanalları üzerinden anında Bankamatik Kartı başvurusunda bulunabilir, kartınızın teslim edilmesini beklemenize gerek olmadan Dijital Bankamatik Kartı’nızı Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödeme işlemlerinde ve e-ticaret alışverişlerinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Maximum Mobil üzerinden bankamatik kartı başvurunuzu hemen gerçekleştirin!

Fiziksel Bankamatik Kartı’nız olmadan internetten alışverişe giriş yapın!

Dijital Bankamatik Kartı ile kartınız fiziken teslim edilene kadar 2.000 TL’ye kadar mobil ödeme işlemi ve Maximum Mobil uygulaması içinde ve elektronik ticaret sitelerinde 2.000 TL’ye kadar e-ticaret alışverişi yapılabilmektedir.

Online alışverişte Dijital Bankamatik Kartı Dönemi!

Maximum Mobil içindeki işlemlerde ödeme anında henüz teslim edilmemiş Bankamatik Kartınız da listelenmekte olup, kartınızın Maximum Mobil dışındaki e-ticaret alışverişlerinde kullanılabilmesi için ise elektronik ticaret işlemleri için gerekli olan “kart numarası”, “son kullanma tarihi” ve “güvenlik kodu” bilgileri Maximum Mobil’de gösterilmektedir. Kart numarasının yanına eklenen “kopyalama” fonksiyonu ile kopyalanacak kart numarası bilgisi e-ticaret sitelerinin ödeme sayfalarına kolayca taşınabilmektedir.

Bankamatik Kartı’nıza ait “kart numarası”, “son kullanma tarihi” ve “güvenlik kodu” bilgilerinin gösterimi sadece fiziki olarak teslim edilmemiş kartlar için değil fiziksel teslimi yapılmış kartlar için de geçerli olup bu sayede fiziksel olarak basılmış kartınız yanınızda bulunmasa bile elektronik ticaret işlemlerinde kullanılabilecektir.