Maximum Sanal Kart nedir? 

 

Maximum Sanal Kart, Maximum Kart'ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order, key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.

 

Maximum Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak üretilir ve internet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, Maximum Kart'ınızdan Sanal Kartınıza aktararak kullanırsınız. Limit belirlediğinizde Maximum Kart'ınızın kullanılabilir limiti belirlediğiniz limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız.
​Maximum Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximum Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit belirlemeniz gerekir.


Sanal Kartınıza limit belirlemek için Maximum Mobil'i, İnternet Şubemizi ve İşCep uygulamamızı 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz limitin süresi sona erdiğinde, Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximum Kart’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Maximum Mobil'den, İnternet Şubemiz'den ya da İşCep'ten limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit belirleme talimatı verebilirsiniz.

Maximum Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximum Kart’ınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez. Maximum Sanal kart başvurularınızı Maximum Mobil'den, Şubelerimizden, İnternet Şubesi'nden ve İşCep'ten  hemen yapabilirsiniz.
 
Keyifli alışverişler dileriz.
​​​​​​