KAF SİN KAF'A DESTEK MAXIMUM!

Karşıyaka Spor Kulübü taraftarı Maximum Karşıyaka Kart sahibi olarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. 

Maximum Karşıyaka Kart’a nasıl başvurabilirim?

Maximum Karşıyaka Kart'a İşCep, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi kanallarımızdan, www.isbank.com.tr​ web sitemiz üzerinden, dilediğiniz İş Bankası Şubesinden ya da KSK, KAFKAF ve ya KARŞIYAKA boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.


Maximum Karşıyaka Kart Özellikleri: 

• Maximum Karşıyaka Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir. 

• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Karşıyaka Kart sahipleri de faydalanır. 

• Maximum Karşıyaka Kart ile KSK Store’larda yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim kazanabilirsiniz. İndirim sadece fiziki mağazalarda geçerlidir.

• İşCep ve Maximum Mobil’den MaxiPuan ve taksit kampanyalarına katılabilir, yaptığınız alışverişlerle kulübünüze destek olabilirsiniz.

• Maximum Karşıyaka Kart’ınızı aynı zamanda İzmirim Kart olarak kullanıp, şehir içi ulaşımlarınızda Maximum Karşıyaka Kart’ınızla temassız ödeme yaparak seyahat edebilirsiniz.​

• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz. 

• Temassız ve mobil ödeme özellikleriyle ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

• Maximum Karşıyaka Kart ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

• Maximum Karşıyaka Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.   

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikamız | Türkiye İş Bankası A.Ş. (isbank.com.tr)​ linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.