İstanbul Barosu üyesi avukatlar, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan İstanbul Barosu Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.


Üstelik İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olan avukatlar Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.
 
İstanbul Barosu Maximum Platinum Kart

İstanbul Barosu üyesi avukat müşterilerimize özel olarak tasarlanan İstanbul Barosu Platinum Kart'ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da Kart'ınız ile yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL'yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

 

Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000'i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

 

Kanyon Vale hizmetimizden Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz, hafta içi ise %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.


 
Nasıl başvururum?

İstanbul Barosu Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu Şubelerimizden yapabilir ya da ISTBARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’nizi 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**​

 

İşCep ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman bankacılık işlemleri elinizin altında…

İşCep kullanarak bankacılık işlemlerinizi mesai saatlerine bağlı olmaksızın dilediğiniz an dilediğiniz yerden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, hesap hareketlerinizi takip edebilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri, Mobil Borsa ve daha fazlası İşCep'te sizi bekliyor. Üstelik, İnternet Şubesi aracılığıyla da bankacılık işlemlerinizi olduğunuz yerden yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Detaylı BilgiMaximum Mobil ile Maximum Kart dünyasının avantajları yanınızda!

Kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı ve fark yaratan deneyimler sunan Maximum Mobil uygulamamızdan siz de faydalanabilirsiniz. Uygulama içerisinden kredi kartı harcamalarınızı detaylı olarak görebilir, uygun harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilir, kampanyalara kolayca katılabilirsiniz. Aynı zamanda Maximum Mobil ekosistemi içerisinde yer alan online alışveriş, akaryakıt alımı, yemek siparişi gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Detaylı Bilgi

 


İşim Kart

Esnaf, küçük işletme sahipleri ve serbest meslek çalışanlarına özel olarak sunulan “İşim Kart" ile Maximum Business dünyasının çeşitli avantajlarından faydalanabilirsiniz. Detaylı Bilgi

 


DijiKolay

Büro sahibi ya da serbest meslek çalışanı avukatlarımızın dijitalleşme ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetleri tek bir çatı altında toplayan DijiKolay ile ticari bankacılık çözümlerine erişiminizi kolay hale getiriyoruz. DijiKolay ile ayrıcalıklarından faydalanacağınız ürün ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.E-Serbest Meslek Makbuzu ( e-SMM )

Serbest meslek çalışanları için zorunlu nitelikte olan elektronik Serbest Meslek Makbuzu'na geçiş süreçlerini avukatlarımız için kolay hâle getiriyoruz. Süreçlere ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 


* İstanbul Barosu Platinum Kart'a yalnızca İstanbul Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. İstanbul Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası İstanbul Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin İstanbul Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca İstanbul Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

 

İstanbul Barosu Platinum Kart'ınızın yanı sıra, İş Bankası'nın İstanbul Barosu avukatlarına sunduğu ayrıcalıklar ile tüm bankacılık işlemlerinizde zaman kazanabilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.