​Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ını oluştur, para yükleyerek tüm alışverişlerinde kullan! İstersen fiziksel olarak kartını teslim almayı beklemeden, dijital olarak hemen kullanmaya başla!


Üstelik banka müşterisi olmadan da Gaming Kart’ını alabilirsin! Fiziki kartın olmasa da Bankamatik cihazlarından nakit parayla Maximum Gaming Kart’ına yükleme yapabilirsin.

Maximum Gaming Kart’ını fiziki olarak almak istersen, başvuru esnasında belirtmen yeterli ! 

MaxiPara Kart’ına Maximum Mobil’i kullanarak hesabından veya kredi kartından para yatırabilir ya da para yükleme talimatı verebilirsin. Tüm alışverişlerinde kartını kullanabilir, Maximum Dünyasının avantajlarından faydalanabilirsin!

Bankamız müşterisi değilsen (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmen yoksa);

*Kartınla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşabilirsin.
  • Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı bin TL’yi aşamaz,
  • Toplam yüklü para tutarı ikibinyediyüzelli TL’yi aşamaz,
  • ​​​Toplam yükleme limiti bir ay içinde ikibinyediyüzelli​ TL’yi ve her halükarda bakiyesi ikibinyediyüzelli​ TL’yi aşamaz.

Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydını gerçek müşteriye dönüştürmen ve yeni bir kart alman gerekir. 18 yaşından büyüksen; Müşteri olmak için İşCep ve www.isbank.com.tr’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvurman ya da sana en yakın Şubemize gitmen yeterli. 18 yaşından küçük isen; 18 yaşını doldurman veya anne/babanın Bankamızın herhangi bir şubesine giderek senin adına hesap açtırması gerekli.

​​