​İsterseniz, yakınlarınız için ek kart başvurusu yaparak onların da Maximum Kart ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

1) Maximum Ek Kart Nedir?

Maximum Ek Kart, kredi kartınızın sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlar. Maximum Ek Kart, mal ve hizmet alımı ile nakit avans işlemlerinde kullanılmak üzere limiti asıl kart limitini aşmamak kaydı ile verilen asıl kart ile aynı özelliklere sahip bir kredi kartıdır.

2) Maximum Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maximum Ek Kart'a aşağıdaki kanallardan başvurabilirsiniz:

  • İşCep
  • Maximum Mobil
  • İş Bankası İnternet Şubesi
  • Çağrı Merkezi (0850 724 0724)
  • Tüm İş Bankası Şubeleri

3) Maximum Ek Kart ile kampanyalardan yararlanılabilir mi?

Maximum Ek Kart ile kartınıza özel olarak sunulan kampanyalara katılabilir, MaxiPuan ve taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


4) Maximum Ek Kart ile yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanılabilir mi?

Maximum Ek Kart ile katılacağınız kampanyaların yanı sıra Türkiye çapındaki tüm Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz MaxiPuan'ları Maximum üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.


5) Maximum Ek Kart internet alışverişinde kullanılabilir mi?​

Kartınızı internet alışverişlerinde kullanabilmek için onay vermeniz durumunda Maximum Ek Kartınız ile internet alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kartların İnternet Alışveriş Yetkisi | Maximum

 

6) Maximum Ek Kart'a bağlı sanal kart oluşturulabilir mi?​

Maximum Ek Kart'ınızla yapacağınız alışverişler için asıl karttan ayrı bir ekstre üretilmesi opsiyonunu tercih etmiş olmanız durumunda, Maximum Ek Kart'ınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilirsiniz.


7) Maximum Ek Kart'ın aidat tutarı nedir?

Maximum Ek Kart ile ilgili faiz ve ücretlere ilişkin bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.​

Ürün ve Hizmet Ücretleri | Türkiye İş Bankası (isbank.com.tr)