Maximum Mobil’den Hesap Özeti Borcunuzu Taksitlendirin!

Maximum Mobil’den hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden taksitlendirmeye uygun kısmını 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.​Kredi kartı ekstresi (Hesap Özeti) taksitlendirme özelliğine dair faiz oranlarına ve kredi kartı ekstresi (Hesap Özeti) taksitlendirme özelliğine dair faiz oranlarına ve uygulama koşullarına aşağıda yer verilmektedir:

Taksitlendirilebilir Ay Sayısı Faiz Oranı (TR Şubelerine Ait Kartlar İçin) Faiz Oranı ( KKTC Şubelerine Ait Kartlar İçin)
2 %4,25*
%4,11**
3
%4,25​*
%4,11**

* BSMV veeve KKDF hariç olarak gösterilmiştir.

** BSİV hariç olarak gösterilmiştir.


Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.​


Uygulama Koşulları:

1. Hesap özeti borcu taksitlendirme işlemi 1 yıl içerisinde 2 defa olmak koşuluyla, taksitlendirilmek istenen kredi kartı hesap özetinin son ödeme tarihine kadar (bu tarih dâhil) yapılabilecektir. Hesap özeti taksitlendirme işlemi üst üste iki dönem yapılamayacağı gibi bir önceki dönem hesap özeti erteleme işlemi yapılmış olması durumunda da gerçekleştirilemeyecektir.

2. Ek kartlarınıza ait hesap özeti borcu için de taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

3. Hesap Özeti Taksitlendirme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.

4. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan taksitlendirilebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.

5. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları taksitlendirilebilir borç tutarına dahil edilememektedir.

6. Hesap Özeti taksitlendirme işleminin iptali yalnızca taksitlendirme işleminin yapıldığı gün Internet Şube, İşCep, Maximum Mobil ve​ Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir.

7. Hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, söz konusu taksitlendirme işlemine ait tüm taksit tutarları karta borç kaydedilinceye dek veya erken kapama ile kapatılıncaya dek değiştirilemeyecektir.

8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler bireysel müşterilerin hesap özeti taksitlendirmesi uygulamasına dahil değildir.

9. Hesap özeti taksitlendirme işlemlerinde faize esas dönem, taksitlendirilen hesap özetinin hesap kesim tarihi ile son taksitin yansıyacağı hesap özetinin son ödeme tarihi arasındaki dönemdir.

10. Hesap Özeti Borcu Taksitlendirme işlemleri Şubelerimiz, Maximum Mobil, İşCep, Internet Şube ve Çağrı Merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.​

11. Statüsü gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti taksitlendirilemeyecektir.

12. Taksitlendirilebilir hesap özeti borcu hesaplanırken peşin ve vade farksız taksitli alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Vade farklı taksitli işlemler (Maximum Fırsat) ile sonradan taksitlendirilmiş veya ertelenmiş peşin işlemler, artı taksit uygulanmış taksitli işlemler ve bütün nakit avans işlemleri taksitlendirilebilir hesap özeti borcuna dahil edilmeyecektir. Yine ertelenmiş hesap özeti borçları da hesaplama yapılırken dikkate alınmayacaktır.

13. Taksitlendirilebilecek asgari tutar 50 TL olarak belirlenmiş olup azami işlem tutarı kısıtı bulunmamaktadır.