​​Maximum Kredi Kartınız ile, Türkiye genelinde sayısı 600.000'i aşan Maximum üye kuruluşlarından taksitli alışveriş yapabilir, taksitli alışverişlerinizde işyeri ile anlaşma koşuluna göre değişebilen oranlarda MaxiPuan kazanabilirsiniz.
Ayrıca, Maximum Fırsat uygulamamız sayesinde, uygulamaya dahil üye kuruluşlarda vade farklı taksitli satış imkanından faydalanabilirsiniz. Bu durumda, satın aldığınız ürünün vade farklı satış tutarı aylık eşit taksitler halinde kredi kartından ödenmektedir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında ile kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarındaki taksitlendirme süreleri aşağıdaki gibi olmuştur:

  • Basılı ve külçe halinde olan kuyum harcamaları, Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Basılı ve külçe halinde olmayan kuyum harcamalarına 8 ay vade uygulanır.
  • Elektronik Eşya, (Fiyatı 3500 TL'nin üzerinde olan TV alımları video kamera, ses sistemleri vb), Tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalara 6 ay vade uygulanır.
  • Sağlık ürünü alımlarında 9 ay vade uygulanır.
  • Fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında, havayolları ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda ve vergi ödemelerinde 12 ay vade uygulanır.
  • Diğer harcamalarda azami 12 ay vade uygulanır.
  • Elektrikli eşya ve mobilya alımlarında 18 ay vade uygulanır.
  • Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar ile yapılan taksitli işlemlerde azami taksit vadesi tüm sektörler için 18 aydır.

Maximum üye işyerlerinde söz konusu yasal düzenlemeye aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerlerine aittir.

Ödemesi Kolay: Ödemelerinizi kolayca, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanarak yapabilirsiniz.

Maximum Kart'a sahip olmak için buraya tıklayabilir​, İnternet Şubemizden veya 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden başvurunuzu yapabilir ya da size en yakın  şubemize uğrayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.