-

Kanyon'da Vale Parking Hizmetinde Ayrıcalıklısınız!

Kanyon Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking Hizmeti Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard, Maximiles Black ve Privia Black sahiplerine hafta içi %50 indirimli; hafta sonu ise ücretsiz*! 

Siz de ödemenizi Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard, Maximiles Black, Privia ve Privia Black ile yapın, bu ayrıcalığın keyfini çıkarın. 

* Hafta sonu Vale Parking Hizmetinde Maximum Platinum, Maximiles, Maximiles Select, MercedesCard, Maximiles Black, Privia ve Privia Black'e 0,03 TL ücret yansıtılmaktadır.


BKM etkinlikleri Maximum Kart’a %10 indirimli!

Maslak’ta yer alan Maximum Uniq’te gerçekleşecek BKM etkinliklerinin biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim,  www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi  “İş Bankası kartlarına %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir. Maximum Uniq ana gişeden yapacağınız bilet alımlarında ise indirim gişe görevlisi tarafından yapılacaktır.

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.​

​Temassız Özellikli İş Bankası Kredi Kartları Öde Geç Ayrıcalıklı! 


Temassız özellikli Maximum Kart’ınız ÖDE GEÇ özellikliği kazandı! Üstelik anlaşmalı Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarındaki öde geç noktalarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz harcamalarınız %2 indirimli!


Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında temassız özellikli Maximum Kart’ı ile öde geç kullanarak akaryakıt ve otogaz alan müşterilerimiz araçlarından ayrılmadan ödeme konforu yaşarken anında %2 indirimden yararlanabiliyor.​

29.05.2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlarının indirim avantajından yararlanması için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapması gerekmektedir. Tek seferlik eşleştirme işlemini nasıl yapacağınızı görmek için tıklayın.

29.05.2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kartlar herhangi bir işlem yapılmaksızın anında indirim uygulamasından yararlanabilecektir.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximum, Maximiles ve Ek Kartlar dahil) ile faydalanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kartlarla gerçekleştirilecek bu işlemler için işlem başına azami limit 300 TL olarak belirlenmiş olup, her bir işlem sonrasında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarında temassız özellikli Maximum Kart’larla sunulan akaryakıt indirimi yalnızca öde-geç noktalarında yapılan ödemelerde geçerlidir; bunun dışındaki ödeme noktalarında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bu indirim uygulanmaz.

Temassız özellik taşımayan İş Bankası kredi kartları uygulamaya dahil değildir. MercedesCard ile geçerli olan indirim ve Petrol Ofisi’ne ait diğer uygulama ve sadakat kartları için geçerli olan indirim ve avantajlar söz konusu indirim ile birleştirilemez.