​Bankamız müşterisi olmasanız bile Maximum Mobil’den MaxiPara Kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygulamadan başvuracağınız kartlar için; kartınızın fiziksel olarak basılmasını istemiyorsanız sadece dijital kart alarak da kullanabilir, dilerseniz kartınızın üzerinde isim bilgisi yer almadan da kart başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik kart ya da kullanım ücreti ödemezsiniz.


MaxiPara Kart’ınıza Maximum Mobil’i kullanarak hesabınızdan veya kredi kartınızdan para yatırılabilir ya da para yükleme talimatı verebilirsiniz.

Bankamız müşterisi değilseniz (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmeniz yoksa) kartınızla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

  • Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı bin TL’yi aşamaz,
  • Toplam yüklü para tutarı ikibinyediyüzelli TL’yi aşamaz,
  • Toplam yükleme limiti bir ay içinde ikibinyediyüzelli TL’yi ve her halükarda bakiyesi ikibinyediyüzelli​ TL’yi aşamaz.


Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydınızı gerçek müşteriye dönüştürmeniz ve yeni bir kart almanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük iseniz; Müşteri olmak için size en yakın Şubemize gitmeniz ya da İşCep ve www.isbank.com.tr​ ’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından küçük iseniz; 18 yaşınızı doldurmanız veya anne/babanızın Bankamız herhangi bir şubesine giderek adınıza hesap açtırması gerekmektedir.