Türk Dişhekimleri Birliği üyesi dişhekimleri, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı ve Türkiye’de ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart ile iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

Üstelik Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart sahibi olan diş hekimleri Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor, sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.

Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel bir yer verilen Türk Dişhekimleri Birliği logosu ile kart, dişhekimi olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 

Kart aidatı ödemeyin

Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da Kart’ınız ile yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

Nasıl başvururum?

Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart sahibi olup ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da TDB yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.**​


Ayrıcalıklarla dolu bir dünya sizi bekliyor…

• Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.

• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.​

• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000'i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

• İstanbul ve Ankara’da bulunan MAC, İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Muğla, Kocaeli, Sakarya, Mersin ve Samsun’daki MACFit kulüplerinde yıllık üyeliklerde 12 taksit  imkânından faydalanabilirsiniz.

• Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

• Kanyon Vale hizmetimizden Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz, hafta içi ise %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.
 

* Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart’a yalnızca Türk Dişhekimleri Birliği üyesi dişhekimleri başvurabilecektir. Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası Türk Dişhekimleri Birliği ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin Türk Dişhekimleri Birliği üyeliği devam ettiği sürece yalnızca Türk Dişhekimleri Birliği Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.