İş Bankası’nın  PİLVAK üyelerine özel tasarladığı, yurt içi ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan PİLVAK Platinum Kart ile, iş ve sosyal yaşamlarının her anında üyeler kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

Üstelik PİLVAK Platinum Kart sahibi olan PİLVAK üyeleri, Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.


Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel olarak konumlandırılan PİLVAK logosu ile kart, PİLVAK üyesi olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 


Kart aidatı ödemeyin

PİLVAK logolu asıl ve ek kredi kartı sahipleri kredi kartlarının kullanıma açılış tarihinden itibaren bir takvim yılı içerisinde 20.000 TL ve üstü harcama yapmaları halinde kredi kartı aidatı ödemeyeceklerdir. Bu kapsamda PİLVAK Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası PİLVAK ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin PİLVAK üyeliği devam ettiği sürece yalnızca PİLVAK Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar


Nasıl başvururum?

PİLVAK Platinum Kart sahibi olup sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da PİLVAK yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.​


Ayrıcalıklarla dolu bir dünya sizi bekliyor…

• PİLVAK Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıklara sahiptir. ​

• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanyalardan PİLVAK Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.

• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.​​

• İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan MAC ve MACFit kulüplerinde yıllık üyeliklerde 12 taksit imkânından faydalanabilirsiniz.​

• PİLVAK Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.​

İşCep ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman bankacılık işlemleri elinizin altında…

İşCep kullanarak bankacılık işlemlerinizi mesai saatlerine bağlı olmaksızın dilediğiniz an dilediğiniz yerden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, hesap hareketlerinizi takip edebilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi, güvenle tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri, Mobil Borsa ve daha fazlası İşCep’te sizi bekliyor. Üstelik, İnternet Şubesi aracılığıyla da bankacılık işlemlerinizi olduğunuz yerden yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Maximum Mobil ile Maximum Kart dünyasının avantajları yanınızda!
Kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı, güvenli ve fark yaratan deneyimler sunan Maximum Mobil uygulamamızdan siz de faydalanabilirsiniz. Uygulama içerisinden kredi kartı harcamalarınızı detaylı olarak görebilir, uygun harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilir, kampanyalara kolayca katılabilirsiniz. Aynı zamanda Maximum Mobil ekosistemi içerisinde yer alan sinema bileti alımı, akaryakıt alımı, yemek siparişi, uçak bileti alımı gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.


PİLVAK Platinum Kart’a yalnızca PİLVAK üyeleri başvurabilecektir.
**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  
PİLVAK Platinum Kart’ınızın yanı sıra, İş Bankası’nın PİLVAK üyelerine sunduğu ayrıcalıklar ile tüm bankacılık işlemlerinizde zaman kazanabilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 


Avantajlı Bireysel Krediler

Yeni bir ev, güzel bir tatil ya da çocuğunuzun eğitim masrafları. İstediğiniz ne olursa olsun PİLVAK üyesi müşterilerimize özel avantajlı faiz oranlarıyla krediniz İş Bankası’nda!
 
Detaylı bilgi için Şubelerimize başvurabilirsiniz.​