Maksimum Hızlı ve Temassız Özellikli Kredi Kartı

Maximum Kart'ınızın temassız özelliği sayesinde günlük alışverişlerinizde kaybettiğiniz dakikaları geri kazanın. Düşük tutarlı alışverişlerinizde bozuk para çıktı, çıkmadı derdine son verip şifre tuşlamanıza gerek olmaksızın 1 saniyede kolayca ödeme keyfini yaşayın. Üstelik ödemelerinizi en hızlı şekilde yaparken MaxiPuan kazanmaya devam edin.

Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximum dünyasının MaxiPuan/MaxiMil kazanma ve sonradan taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Temassız özellikli Maximum Kart'a sahip olmak için buraya tıklamanız​​ veya size en yakın şubemize uğrayarak başvuru yapmanız yeterli. İş Bankası'nın Anında Bankacılık hizmetlerinden yararlanıyorsanız, yani Anında Bankacılık şifreniz varsa İnternet Şubemizden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.


​​Hızlı Alışverişin Tadını Çıkartın

Üzerinde temassız ödeme amblemini  gördüğünüz okuyucuların bulunduğu tüm ödeme noktalarında temassız özellikli Maximum Kart'ınızla ödeme yapabilirsiniz.
 
Temassız özellikli kartınızla ödeme yapmak için onu kart okuyucuya göstermeniz yeterli. Kartınızı okuyucuya gösterdiğinizde kartınızdaki bilgiler okunur ve o anda ödemeniz yapılmış olur. Temassız kartın okunma süresi 1 saniyeyi aşmaz.

Temassız İşlem Limiti Sayesinde Kolayca Alışveriş Yapın​

Temassız özellikli Maximiles kredi kartınızla 1500 TL ve altındaki temassız işlemleri şifresiz olarak, 1500 TL ve üzerindeki temassız işlemleri ise kartınızın şifresini kullanarak tamamlayabilirsiniz.