Doğasever MaxiPara Kart bir ön ödemeli kart olup kart ücreti bulunmamaktadır. Kartınıza yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapma imkanı sağlar. İş Bankası, Doğasever MaxiPara Kart ile yapılan harcamalar üzerinden TEMA Vakfı’na belli oranda kendi kaynaklarından katkıda bulunur. Bu sayede Doğasever MaxiPara Kart kullanıcılarının yaptığı alışverişler, TEMA Vakfı’nın başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma faaliyetlerinde desteğe dönüşür. Kısacası Doğasever MaxiPara Kart hem doğayı, hem de bütçenizi korur.

Doğasever MaxiPara Kart, MaxiPara Kart’ın tüm özelliklerini taşımakla birlikte doğaya katkı sunması hedefi ile sadece dijital olarak üretilmektedir.

Ayrıca Doğasever MaxiPara Kart’la yapacağınız alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuan’ları Maximum iş yerlerinde alışveriş için kullanabilirsiniz. Kartınızda bulunan bakiyeyi nakit olarak da çekebilirsiniz.

Bankamız müşterisi değilseniz (Bankamızda imzalanmış bir Bankacılık Hizmetleri Sözleşmeniz yoksa); *kartınızla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı bin TL’yi aşamaz,
  • Toplam yüklü para tutarı ikibinyediyüzelli TL’yi aşamaz, 
  • Toplam yükleme limiti bir ay içinde ikibinyediyüzelli TL’yi ve her halükarda bakiyesi ikibinyediyüzelli​ TL’yi aşamaz.

Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydınızı gerçek müşteriye dönüştürmeniz ve yeni bir kart almanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük iseniz; Müşteri olmak için size en yakın Şubemize gitmeniz ya da İşCep ve www.isbank.com.tr ’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvuru yapmanız yeterli olacaktır. 18 yaşından küçük iseniz; 18 yaşınızı doldurmanız veya anne/babanızın Bankamız herhangi bir şubesine giderek adınıza hesap açtırması gerekmektedir.

Doğasever MaxiPara Kart’a Nasıl Başvurulur?

Başvuru menüsüne Maximum Mobil uygulaması içerisinden sırasıyla; Kartlarım- İş Bankası Kartına Başvur - Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek ulaşabilir, kart görselinizi Doğasever MaxiPara Kart görselleri içerisinden seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.