​İş Bankası’nın  İzmir Barosu üyesi avukatlara özel tasarladığı, yurt içi ve yurt dışında farklı ayrıcalıklar sunan İzmir Barosu Platinum Kart ile avukatlar, iş ve sosyal yaşamlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissedecek.

Üstelik İzmir Barosu Platinum Kart sahibi avukatlar, Yüz Yüze Bankacılık müşterisi olarak; şubelerimizde özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi aracılığıyla bankacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. Sıra beklemeden hizmet alma, kredi, mevduat ve farklı bankacılık ürünlerinde avantajlı faiz oranları ve fiyatlar, şubelerimizde ve telefon şubemizde öncelikli hizmet, Yüz Yüze Bankacılık müşterilerine özel kampanyalar, ek hizmetler gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanmaya başlıyor.

Özel Tasarım

Kartın tasarımında özel olarak konumlandırılan İzmir Barosu logosu ile kart, avukat olmanın ayrıcalığını vurgulayacak şekilde düzenlenmiştir. 

Kart aidatı ödemeyin

İzmir Barosu Platinum Kart’ınız için ilk yıl kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik ikinci yılın başında ve sonraki yıllarda da İzmir Barosu Platinum Kart’ınız   ile yapılan bir önceki yıla ilişkin harcama tutarının 20.000 TL’yi aşması durumunda kart ücreti ödememeye devam edersiniz.*

Nasıl başvururum?

İzmir Barosu Platinum Kart sahibi olup sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamak için başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da IZMBARO yazıp bir boşluk bırakarak TCKN’niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz.​

Ayrıcalıklarla dolu bir dünya sizi bekliyor!

• İzmir Barosu Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıklara sahiptir. 
• Maximum Platinum Kart’a sunulan tüm kampanyalardan İzmir Barosu Platinum Kart’ınızla da faydalanabilirsiniz.
• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000’i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.​
• İstanbul ve Ankara’da bulunan MAC, İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Muğla, Kocaeli, Sakarya, Mersin ve Samsun’daki MACFit kulüplerinde yıllık üyeliklerde 12 taksit  imkânından faydalanabilirsiniz.
• İzmir Barosu Platinum Kart’ınız ile 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

İşCep ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman bankacılık işlemleri elinizin altında!

İşCep kullanarak bankacılık işlemlerinizi mesai saatlerine bağlı olmaksızın dilediğiniz an dilediğiniz yerden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, hesap hareketlerinizi takip edebilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi, güvenle tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri, Mobil Borsa ve daha fazlası İşCep’te sizi bekliyor. Üstelik, İnternet Şubesi aracılığıyla da bankacılık işlemlerinizi olduğunuz yerden yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Maximum Mobil ile Maximum Kart dünyasının avantajları yanınızda!

Kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı, güvenli ve fark yaratan deneyimler sunan Maximum Mobil uygulamamızdan siz de faydalanabilirsiniz. Uygulama içerisinden kredi kartı harcamalarınızı detaylı olarak görebilir, uygun harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilir, kampanyalara kolayca katılabilirsiniz. Aynı zamanda Maximum Mobil ekosistemi içerisinde yer alan sinema bileti alımı, akaryakıt alımı, yemek siparişi, uçak bileti alımı gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

* İzmir Barosu Platinum Kart’a yalnızca İzmir Barosu üyesi avukatlar başvurabilecektir. İzmir Barosu Platinum Kart sahiplerine özel sunulan kart ücreti istisnası İzmir Barosu ile var olan protokol süresince ve kart sahibinin İzmir Barosu üyeliği devam ettiği sürece yalnızca İzmir Barosu Platinum Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.  Türkiye İş Bankası A.Ş. kartın özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

İzmir Barosu Platinum Kart’ınızın yanı sıra, İş Bankası’nın İzmir Barosu avukatlarına sunduğu ayrıcalıklar ile tüm bankacılık işlemlerinizde zaman kazanabilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Bireysel Krediler

Yeni bir ev, güzel bir tatil ya da çocuğunuzun eğitim masrafları. İstediğiniz ne olursa olsun İzmir Barosu üyesi müşterilerimize özel avantajlı faiz oranlarıyla krediniz İş Bankası’nda!

Detaylı bilgi için Şubelerimize başvurabilirsiniz.​