• Maximum Kart

    Maximum Pati Kart

    Maximum’dan hem sizi hem evcil dostlarınızı sevindiren kart: Maximum Pati Kart!

    Maximum Pati Kart ile evcil hayvan dostlarınız için yapacağınız her veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3* Pati MaxiPuan kazanabilirsiniz!

Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız her veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3* Pati MaxiPuan kazanır, kazandığınız Pati MaxiPuanları tüm alışverişlerinizde kullanabilirken aynı zamanda da Maximum Kart'ın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.


Maximum Pati Kart ile alışverişlerinizden kazanabileceğiniz %3  Pati MaxiPuan  haricinde, evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçlarına ve sevgi dolu hayatlarını zenginleştirmeye yönelik düzenlenmiş olan indirim, ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. ​
Maximum Pati Kart tüm Maximum özelliklerine sahiptir ve Maximum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Pati Kart sahipleri de faydalanır.  
Tüm alışverişlerinizde MaxiPuan kazanırken; veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişlerinizde ilave %3* Pati MaxiPuan biriktirebilir, kazandığınız MaxiPuanları ve Pati MaxiPuanları Maximum üye işyerlerinde ve Maximum Mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. 
Maximum Pati Kart ile veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinden 31 Aralık 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize ve Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10, aylık toplamda 1.100 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.
Maximum Pati Kart ile eğitim, sağlık ve kamu ödemelerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
Maximum Pati Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında kullanabilirsiniz.
Maximum Pati Kart'ınıza bağlı sanal kart alarak internet alışverişlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.


*  %3 Pati MaxiPuan kampanyası 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir. Alışveriş başına kazanılan Pati MaxiPuan tutarı 30 TL ile sınırlıdır. İş Bankası kampanya tarihlerinde ve kazanım tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Online ödeme şirketleri aracılığıyla ödeme alan internet sitelerinden ve online pazaryerlerinden yapılan alışverişler %3 MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
** İlgili avantajlarla ilgili detaylı bilgiye kampanyalar kısmından ulaşabilirsiniz.
Maximum Pati Kart başvurunuzu lin​ke​​ tıklayarak hemen iletebilir ya da,

Maximum Pati Kart'a Maximum Mobil'den, İşCep'ten, www.isbank.com.tr ​web sitemiz üzerinden, SMS ileterek ya da size en yakın Şubemizden hemen başvurabilir, Üstelik kartınızın fiziken basılması yerine dijital kullanmayı tercih ederek çevreyi korumaya yardımcı olur, kampanyalardan daha yüksek MaxiPuan kazanabilirsiniz.       

 

  • Köpek görselli için “PATİKOPEK boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)",
  • Kedi görselli için “PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)", 
  • Kuş görselli için “PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)",
  • Birden fazla evcil hayvanın yer aldığı görselin bulunduğu Maximum Pati Kart için ise “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)", yazıp 4402'ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.*​

      

​*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  

 
Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/gizlilik-politikamiz​​​ linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Maximum Pati Kartlar