Büyük Kulüp üyeleri, İş Bankası'nın kendilerine özel tasarladığı Büyük Kulüp Platinum Kart ile hayatlarının her anında kendilerini ayrıcalıklı hissediyor.

 

Büyük Kulüp Platinum Kart başvurunuzu şubelerimizden yapabilir ya da BUYUKKULUP yazıp bir boşluk bırakarak TCKN'niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde)  4402'ye SMS ile gönderebilirsiniz.*

Büyük Kulüp Platinum Kart:

 

• Maximum Platinum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Büyük Kulüp Platinum Kart'ınızla da faydalanabilirsiniz.

• Büyük Kulüp Platinum Kart, Maximum Platinum Kart ailesinin sahip olduğu tüm özellik ve ayrıcalıkları bünyesinde barındırmaktadır.

• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız MaxiPuanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi Türkiye çapında sayısı 400.000'i aşan Maximum üye işyerinde taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

• Büyük Kulüp Platinum Kart ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

• Büyük Kulüp Platinum Kart'ınızla, nakit avans çekebilir yada taksitli nakit avans hizmetimizle nakit kullanımlarınızda geri ödemelerinizi 3 ay vade ile eşit taksitler halinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

*SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

 

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan https://www.isbank.com.tr/TR/gizlilik-politikamiz linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.      

​