Mersinliler şimdi Mersin Üniversitesini Geliştirme Vakfı (MÜGEV) Maximum Kart sahibi oluyor, tüm alışverişlerinde hem Maximum fırsatlarından ve ayrıcalıklarından yararlanıyor hem de üniversitelerine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyor.

 
Mersin Üniversitesini Geliştirme Vakfı (MÜGEV) Maximum Kart'ınızla Maximum üye kuruluşlarından taksitli alışveriş yapabilir, her ay farklı kampanyalarla ilave taksit seçeneklerinden faydalanabilir, biriken MaxiPuan’larınızı alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz. Siz MÜGEV Maximum Kart'ınızı kullandıkça, İş Bankası da Üniversitenin yürüteceği bilimsel projelere katkı sağlıyor. Mersinliler, MÜGEV Maximum Kart'larını kullandıkça hem kendileri hem de Üniversiteleri kazanıyor. MÜGEV Maximum Kart'a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesi’ne gelin.
İndirimler, ödemenin MÜGEV Maximum Kart'la yapılması koşuluyla ödeme sırasında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

• MÜGEV Maximum Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan MÜGEV Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
• MÜGEV Maximum Kart'ınızın temassız özelliği sayesinde düşük tutarlı alışverişlerinizde bozuk para çıktı, çıkmadı derdine son verip 1 saniyede kolayca ödeme keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi en hızlı şekilde yaparken MaxiPuan kazanmaya devam edersiniz.Tüm alışverişlerinizi temassız özellikli kredi kartınızla şifrenizi kullanarak da yapabilir, Maximum dünyasının MaxiPuan bozdurma ve taksitlendirme gibi tüm fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
• MÜGEV Maximum Kart'ınız ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza gerek kalmadan MÜGEV Maximum Kart’ınızla nakit avans çekebilir ya da taksitli nakit avans hizmetimizle nakit kullanımlarınızda geri ödemelerinizi 3 ay vade ile eşit taksitler halinde kolaylıkla yapabilirsiniz.
• İş Kültür Yayınları’nın satış noktalarında MÜGEV Maximum Kart’ınızla yapacağınız alışverişlerinizde anında %20 indirim kazanırsınız.
• MÜGEV Maximum Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

• MÜGEV anlaşmalı işyerlerinde geçerli indirimler diğer kampanyalarla birleştirilemez.


*Yurt dışı alışverişlerde geri ödemeler TL olarak yapılır.