​Samsunspor taraftarları, Maximum Samsunspor Kart sahibi olarak takımına destek oluyor. Siz de alışverişlerinizde Maximum Samsunspor Kart'ınızı kullanarak takımınıza destek olabilirsiniz.

• Maximum Samsunspor Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Samsunspor Kart ile  Store 55 mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim  kazanabilirsiniz. İndirim sadece fiziki mağazalarda geçerlidir.
• Maximum Kart'a sunulan tüm ayrıcalıklardan Maximum Samsunspor Kart sahipleri de aynı şekilde faydalanır.
• Maximum Samsunspor Kart’ınız​ ile MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Maximum Samsunspor Kart’ınız ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.​​​​​​​
• Maximum Samsunspor Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının so​n ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.
​​​
Maximum Samsunspor Kart'a dilediğiniz İş Bankası Şubesinden, Maximum Mobil'den, İşCep'ten, İnternet Şubemizden, www​.isbank.com.tr​ web sitemiz üzerinden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden  ya da "SAMS" boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.**​

**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikamız​ ​linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 ​