Maximum Kart'ınızla alışveriş yaparken MaxiPuan kazanır, puanlarınızı isterseniz biriktirebilir, isterseniz fiziki Maximum üye kuruluşlarında anında para yerine harcayabilirsiniz.

Maxipuan Nedir?

Maximum üye kuruluşlarından yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan kazanırsınız. Örneğin; % 1 MaxiPuan(*) veren bir Maximum üye kuruluşundan yapacağınız 100 TL'lik alışverişinizde 1 TL değerinde MaxiPuan kazanırsınız​.

Maximum Kart ile hem yurtiçinde, hem yurtdışında(**) Maximum üyesi olmayan işyerlerinden yapacağınız her 100 TL’lik alışverişinizde 1 Kuruş MaxiPuan kazanırsınız.

Bir takvim yılı boyunca, süreli kampanyalar haricinde, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanların, takip eden iki yıllık sürenin sonuna kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan MaxiPuanlar söz konusu sürenin bitiminde silinecektir.

Kampanyalar kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanya koşullarında mutlaka belirtilmek suretiyle belirli bir kullanım süresinin sonunda halen bozdurulmamış ise geri alınmaktadır.​​​

(*) 1 MaxiPuan, 1 TL değerindedir.

(**) Yurtdışında yaptığınız harcamaların karşılığı olan MaxiPuanlarınız, harcamalarınızın bize ulaştığı tarihteki İş Bankası gişe döviz satış kuruna göre TL'ye dönüştürülüp hesaplanır ve MaxiPuanlarınıza eklenir.

Maxipuan Geçen Yerler


MaxiPuanlarınızı fiziki Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz: Kazandığınız MaxiPuanları fiziki Maximum üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz. Müşteri numaranıza bağlı tüm Maximum Kartlarınız ile kazandığınız MaxiPuanlar aynı havuzda birikmekte olup herhangi bir Maximum Kartınız ile bu havuza ulaşarak MaxiPuanlarınızı para yerine kullanabilirsiniz.

Birikmiş MaxiPuanlarınızı;
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden
  • Kredi kartı hesap özetlerinizden
  • Maximum üye kuruluşlarındaki POS cihazlarından
  • Bankamatiklerimizden
  • İnternet Şubemizden
  • 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden
  • Tüm şubelerimizden

öğrenebilirsiniz.