​Maximum Mobil’den Hesap Özeti Borcunuzu Erteleyin!

Maximum Mobil’den hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden ertelemeye uygun kısmını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.


​Faiz Oranları ve Uygulama KoşullarıErtelenebilir Ay Sayısı
Faiz Oranı (TR Şubelerine Ait Kartlar İçin) Faiz Oranı ( KKTC Şubelerine Ait Kartlar İçin)
1
%4,25*
%4,11**
2
%4,25* %4,11**
3
%4,25* %4,11**

*  BSMV ve KKDF hariç olarak gösterilmiştir.

** BSİV hariç olarak gösterilmiştir.​


Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosu ve hesaplama araçlarında verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.​

Uygulama Koşulları:

1. Hesap Özeti Erteleme işleminiz Hesap Kesim Tarihiniz ile Son Ödeme Tarihiniz arasında gerçekleştirebilirsiniz.

2. Ek kartlarınıza ait hesap özeti borcu için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz.

3. Hesap Özeti Erteleme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.

4. Hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmesi için kart veriliş tarihinden itibaren 3 ay geçmiş olması şartı aranmaktadır. 

5. Hesap özeti erteleme işlemi bir takvim yılı içerisinde, 2 dönem üst üste olmamak koşulu ile azami 3 kez yapılabilmektedir. ​

6. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan ertelenebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti erteleme işlemi yapılabilmektedir.

7. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları ertelenebilir borç tutarına dahil edilememektedir.

8. Hesap Özeti erteleme işleminin iptali yalnızca erteleme işleminin yapıldığı gün, Internet Şube, İşCep, Maximum Mobil ve Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir.

9. Hesap Özeti erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen hesap özeti borcu kredi kartına yansıyana kadar değiştirilememektedir.

10. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler bireysel müşterilerin hesap özeti ertelemesi uygulamasına dahil değildir.

11. Hesap Özeti Erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranları uygulanacaktır. Hesap Özeti Erteleme işlemleri için alınmakta olan faiz, kredi kartınıza ertelenen hesap özetinde yansıtılacaktır.

12. Hesap Özeti Borcu Erteleme işlemleri Şubelerimiz, Maximum Mobil, İşCep, Internet Şube ve Çağrı Merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.​​