Maximum Kart'ınızla yaptığınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirerek daha uzun vadelerde rahatça ödeyebilirsiniz.​

Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Peşin işlemleri taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar;

  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • İnternet Şubemizden > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
  • 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
  • Şubelerimize başvurarak

iletebilirsiniz.
Kredi Kartı Taksitlendirme
Alışveriş Tutarı
0₺
Taksit Sayısı
0
Taksit Tutarı
0
Ödenecek Faiz Tutarı
0₺
Toplam Ödeme Tutarı
0₺
Taksitlendirme İşlemlerinde Faiz Oranları


Peşin olarak yaptığınız 50 TL ve üzeri işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce taksitlendirmek isterseniz uygulanacak faiz oranlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.


Taksit Sayısı
50 TL ve Üzeri
3 %4,25
4
%4,25
5 %4,25
6 %4,25
9 %4,25
10 %4,25
11 %4,25
12 %4,25
18 %4,25

​* BSMV ve KKDF hariç olarak gösterilmiştir.​

Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bil​​​gileri esastır.

Uygulama Koşulları:​

1. Eğitim, Sağlık ve Kamu harcamaları dışında kalan sektörlerden yapılan peşin alışverişlerde taksitlendirme yapılamamaktadır.

2.Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

3. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. 

4. Taksitlendirme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir. 

5. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı taksitlendirme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. 

6. Her bir alışverişiniz için bir defa taks​itlendirme yapılabilmektedir. 

7. İade ya da kısmi iade olan peşin işlemler taksitlendirilemez.

8. Taksitlendirdiğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, erken ödenen gün sayısı dikkate alınarak tahsil edilen peşin faiz tutarı üzerinden iade yapılmaktadır. 

9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. 

10. Taksitlendirme işlemi, ilgili alışveriş tutarı kredi kartınıza borç olarak kaydedilinceye kadar İşCep ve Maximum Mobil üzerinden; borç olarak kaydedildikten sonra ise tüm dijital kanallarımızdan ve şubelerimizden gerçekleştirilebilir. Alışveriş işlemlerinin kartınıza borç olarak kaydedilmesi işlemleri, İş Bankası POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, (alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden) alışveriş tarihini takip eden 2 işgünü içinde tamamlanabilmektedir.

11. Taksitlendirme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir.

12. Peşin işlem taksitlendirme işleminin iptali ilgili kartın hesap kesim tarihine kadar Maximum Mobil, Internet Şubesi, Çağrı Merkezi ve Şubeler aracılığıyla yapılabilmektedir. 

13. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.

14. Bireysel özellikli kredi kartları ile yapılan alışverişler taksitlendirme uygulamasına dahildir.

15. Taksitlendirme işlemleri için akdi faiz oranı uygulanmaktadır. Peşin işlem tutarı üzerinden hesaplanan faiz, toplam işlem tutarına eklenerek taksitler halinde ilgili hesap özetlerine yansıtılır.