-


Maximum Kart’ınızla ETS’den Yapacağınız Rezervasyonlarınızda Tatil Fırsatları Sizi Bekliyor!​


Maximum Kart'ınıza özel fırsatlar ile hayalinizdeki tatil için yerinizi ETS'den hemen ayırtın.

 

Maximum Kart'ınıza özel vade farksız taksit seçenekleri, 12 aya varan taksit imkanı, MaxiPuan ve ek indirim kampanyalarıyla hayalinizdeki tatili Maximum'a özel fırsatlar ve ödeme seçenekleriyle şimdi planlayın!

 

Bankamatik Kartı veya Maximum Kart'ınızla ETS'deki seçili otellerde yapacağınız tatil rezervasyonlarınız için peşin veya taksitli alışverişlerinizde MaxiPuan ödülü kazanma fırsatını kaçırmayın. MaxiPuan kampanyalarına, İşCep uygulamasında “Kampanyalar" bölümünden ilgili ETS kampanyasındaki “Katıl" butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

 

Maximum Kart'ınızla ETS'deki seçili otellerde yapacağınız tatil rezervasyonlarınız için anında ek indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Üstelik vade farksız 3, 6 veya 9 taksit fırsatlarıyla.

İşlem anında otomatik olarak uygulanacak ek indirim kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında ilgili kampanya işaretlenerek ilerlenmelidir.

 

Her bir kampanya özelinde; Etstur'daki seçili otel listesi, konaklama/rezervasyon tarihleri, minimum harcama tutarı, kampanyaya dahil olan İş Bankası kredi/banka kartları, vade farksız taksit seçenekleri gibi koşullar farklılık gösterebilmektedir.

 

Etstur özelinde düzenlenen kampanyaların ayrıntılarına, her bir kampanyadaki  “Detaylı Bilgi" kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Maksimum keyifli alışverişler dileriz!​


Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Etstur kampanyaları durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Başa Dön
Maximum


Arama sonucuna uygun kampanya bulunamamıştır. Tüm kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz