-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.5.2024 - 31.5.2024
SON 3 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 1 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Pazarama Tatil'den tek seferde yapacağınız 35.000 TL - 49.999 TL arası ilk rezervasyonunuzda 2.500 TL PazaramaPuan, 50.000 TL - 99.999 TL arası ilk rezervasyonunuzda 5.000 TL PazaramaPuan, 100.000 TL ve üzeri ilk rezervasyonunuzda 7.500 TL PazaramaPuan kazanın.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.   

Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Uygulamaları telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir​


Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli Bireysel Kredi Kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
 
Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan, PazaramaPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Çağrı merkezinden yapılan rezervasyonlar kampanyaya dahil değildir.
 
Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal edilmesi veya yapılan rezervasyonun iade edilmesi durumunda, yüklenen PazaramaPuan'lar geri alınacaktır. 

Ödül kullanımı: Kazanılan PazaramaPuan'lar 13 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek olup, 31 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve azami 7.500 TL PazaramaPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan PazaramaPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi ve Araçta Öde'den yapılan alışverişlerde kullanılabilecek olup, kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

*Pazarama Tatil üzerinden otel rezervasyonu yapmak için tıklayınız.​

Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.Pazarama Tatil'de Otel Rezervasyonunuza 7.500 TL'ye varan PazaramaPuan!