​​Maximum Mobil’den 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ını oluştur, para yükleyerek tüm alışverişlerinde kullan! İstersen fiziksel olarak kartını teslim almayı beklemeden, dijital olarak hemen kullanmaya başla!

 
Üstelik banka müşterisi olmadan da 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ını alabilirsin! Fiziki kartın olmasa da Bankamatik cihazlarından nakit parayla 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ına yükleme yapabilirsin.

 
1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ını fiziki olarak almak istersen, başvuru esnasında belirtmen yeterli !

 
1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ına Maximum Mobil’i kullanarak hesabından veya kredi kartından para yatırabilir ya da para yükleme talimatı verebilirsin. Tüm alışverişlerinde kartını kullanabilir, Maximum Dünyasının avantajlarından faydalanabilirsin!


Üstelik 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart’ınla seçili e-ticaret sitelerinden yapacağın alışverişlerinden %10 Gaming Puan kazanabilir, kazandığın GamingPuanları Maximum Mobil’deki Dijital Kod Market’te oyun kodu alımında ve Yemeksepeti siparişlerinde kullanabilirsin!*


*%10 GamingPuan kampanyasına yalnızca 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kartlar ile seçili e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişler dahildir. Kampanya kapsamında müşteri başına  aylık bazda azami 100 TL GamingPuan kazanılabilir. Ödeme kuruluşları, telekomünikasyon, kulüp/dernek, fatura kurumları, sigorta, eğitim,ve vergi ödemelerinden ve Maximum Gaming Kartlar ile ödeme kuruluşu siteleri üzerinde yer alan hesaplara yapılan bakiye aktarım işlemlerinden GamingPuan kazanılamamaktadır. Kazanılan GamingPuanların kullanım süresi 2 yıldır, 2 yılın sonunda kullanılmayan GamingPuanlar silinir. T. İş Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.
 
Maximum Mobil uygulaması üzerinden 1907 Fenerbahçe Maximum Gaming Kart sahibi olmak için: 

 
“Kartlarım” > “Kart İşlemlerim” > “ İş Bankası Kartına Başvur” > “Ön Ödemeli Kart Başvurusu” adımlarını takip ederek anında kartınızı oluşturabilirsiniz
 

Bankamız müşterisi değilsen (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmen yoksa);

 
*Kartınla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşabilirsin.​

  • Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı bin TL’yi aşamaz,
  • Toplam yüklü para tutarı ikibinyediyüzelli TL’yi aşamaz,​
  • Toplam yükleme limiti bir ay içinde ikibinyediyüzelli TL’yi ve her halükarda bakiyesi ikibinyediyüzelli​ TL’yi aşamaz.

​Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydını gerçek müşteriye dönüştürmen ve yeni bir kart alman gerekir. 18 yaşından büyüksen; Müşteri olmak için İşCep ve www.isbank.com.tr’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvurman ya da sana en yakın Şubemize gitmen yeterli. 18 yaşından küçük isen; 18 yaşını doldurman veya anne/babanın Bankamızın herhangi bir şubesine giderek senin adına hesap açtırması gerekli.​
 
*Maximum Gaming Kartlar ile ödeme kuruluşu siteleri üzerinde yer alan hesaplara yapılan bakiye aktarım işlemlerinden GamingPuan kazanılamamaktadır.