-
KAMPANYA TARİHLERİ : 20.12.2023 - 31.10.2024
SON 135 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile ETS'deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için yapacağınız rezervasyonlarınızda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında %5 indirim kazanın. Üstelik vade farksız 3, 6 ve 9 taksit fırsatıyla!
 
* Anında %5 ek indirim kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında “Maximum ile sepette %5 ek indirim!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.
 
Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Ek koşullar: ETS’nin erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında %5 indirim kampanyası, Maximum Kart’a özel olup ETS’deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için geçerlidir. Maximum Kart’a özel olarak sunulan %5 ek indirimden faydalanılabilmesi için ödeme ekranında seçim yapılarak ilerlenmesi gerekmektedir, seçim yapıldıktan sonra indirim tutarı otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve "Maximum'a Özel Fiyat" olarak görüntülenecektir. ETS'deki seçili oteller için sunulan %5 ek indirim kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda, işlemlerinizi vade farkı ödemeden 3, 6 veya 9 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart’ınız ile yapacağınız rezervasyonlarda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında %5 indirim kampanyasından ETS firması sorumludur. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için ETS ile iletişime geçebilirsiniz.

*Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Etstur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​


Maximum’dan ETS’nin Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek Anında %5 İndirim Fırsatı!