-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.7.2023 - 31.12.2023
SON 30 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile 31 Aralık 2023 tarihine kadar MediaMarkt mağazaları, MediaMarkt mobil uygulaması ve www.mediamarkt.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı! 

Maximum Kart’ınız ile 31 Aralık 2023 tarihine kadar MediaMarkt mağazaları, MediaMarkt mobil uygulaması ve www.mediamarkt.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları. Ticari Kredi Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat alışverişleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Kampanya detayları: 

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitli işlem yapılamamaktadır. Ayrıca;
- Elektronik eşya alımlarında azami taksit sayısı 4 (fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9) 
- Tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında azami taksit sayısı 12, (Kampanya kapsamında azami 9 taksit olarak belirlenmiştir.)
- Tablet alımlarında azami taksit sayısı 6,  
- Mobilya ve elektrikli eşya alımlarında azami taksit sayısı 9 taksit olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında 6 ay vadeye kadar taksitlendirme olmakla birlikte satışı gerçekleştirilen ürünler için uygulanacak taksit vadeleri MediaMarkt tarafından belirlenmekte ve ürün fiyatının denk geldiği aralığa göre aşağıdaki detaylar referans alınarak maksimum taksit sayısı uygulanmaktadır.

5.000 TL altı ürünlerde 3 taksit
5.000 TL ve 25.000 TL aralığındaki ürünlerde 4 taksit
25.001 TL ve üzeri ürünlerde 6 taksit

Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin ödeme adımında mağazalarda kasada veya internet sitesinde sepet adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

Sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası değildir.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Media Markt kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.MediaMarkt'ta 6 aya varan Taksit Fırsatı!