-
KAMPANYA TARİHLERİ : 5.7.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Üyelik işleminizden önce İşCep’ten kampanyaya katılın, 05 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında İş Bankası Maximum veya Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile MACFit’te gerçekleştireceğiniz yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelik işleminizden 1.000 TL indirim kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde alışverişinizden önce İşCep uygulamasında ""Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Privia/Privia Black Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar:
• Kampanyamıza sadece yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelikler dahildir. (Aydan aya taahhütlü yeni yıllık üyelik işlemleri kampanyamızdan hariç tutulmuştur.)

• Peşin ödemeli yıllık üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 7 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.

• Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya İşCep’ten katılım sağlanabilmektedir.

• MACFit kulüplerinde geçerli indirim kampanyamız, kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile minimum 10.000 TL ve üzeri tek ödemeli/taksitli olarak gerçekleştireceğiniz yeni ve peşin yıllık üyeliklerde geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan 1.000 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır.

• Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ile MACFit kulüplerinde yapılacak yeni ve peşin ödemeli yıllık üyelik işleminde geçerli 1.000 TL indirim kampanyası ve yıllık peşin üyeliklerde 7 taksit kampanyası birleştirilebilir.

• Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. 05 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve sadece 1.000 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. 

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Maximum'dan MACFit’te 1000 TL İndirim Fırsatı!