-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.3.2024 - 28.2.2025
SON 283 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile Marks & Spencer mağazaları ve marksandspencer.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 7 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Ticari Kredi Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik Kartları ve Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Ek Koşul: Peşin fiyatına taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız alışverişleriniz için geçerli olacaktır. Peşin fiyatına taksit kampanyamız 2-7 arası taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, yasal taksit düzenlemeleri doğrultusunda farklı ürün kategorilerinde farklı taksit sayıları uygulanabilecektir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Marks & Spencer kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Marks & Spencer Mağazalarında Peşin Fiyatına 7 Taksit Fırsatı!

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 01 Kasım 2023 Marks & Spencer Mağazalarında Peşin Fiyatına 7 taksit Fırsatı!

    Maximum Kart’ınız ile Marks & Spencer mağazalarından ve marksandspencer.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 7 taksit fırsatı!

    Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli Kart, Pati Kart ve Maximum Genç Kart.

    Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, MaxiPuan ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

    Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, yasal taksit düzenlemeleri doğrultusunda farklı ürün kategorilerinde farklı taksit sayıları uygulanabilecektir.