-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Temmuz 2023 Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

  Kira Geliri Vergisi (GMSİV) Ödemelerinizde 3 aya varan taksit ayrıcalığını kaçırmayın!


  Maximum Kart’ınızla 1 Temmuz - 5 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankamız tüm kanallarından gerçekleştireceğiniz 750 TL ve üzeri Kira Geliri Vergisi (GMSİV) ödemelerinde 3 aya varan taksit ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

  - Bankamız tüm kanalları (İşCep, İnternet Şube, Maximum Mobil) ve gib.gov.tr​ üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılarak yapılacak 750 TL ve üzeri Kira Geliri Vergisi ödemelerine peşin 2 veya 3 taksit seçenekleri sunulacak,
  - gib.gov.tr adresi üzerinden doğrudan yapılacak 750 TL ve üzeri ödemelerde ise otomatik olarak 2 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilecektir.  

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: 
  * İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç kredi kartları ile gerçekleştirilen 750 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: 
  * Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler,
  * Ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.

  Ek Koşullar: 
  - Kampanya 1 Temmuz - 5 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 
  - Taksit ayrıcalığı için 750 TL alt limiti bulunmaktadır. 
  - Kira Geliri Vergisi ödeme dönemi 1-31 Temmuz tarih aralığında olmakla birlikte, bu tarihten sonra 5 Ağustos 2023 tarihine kadar gecikmeli de olsa Kira Geliri Vergisi ödemeleri taksit kampanyamız kapsamında yapılabilecektir. 

  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

  Kampanyamız Kapsamında;
  > gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek 750 TL ve üstü ödemelerde tek çekim, 2 veya 3 taksit,
  > Maximum Mobil Uygulaması-Ödemeler-Vergi Ödemeleri üstünden yapılacak 750 TL ve üstü ödemelerde tek çekim, 2 veya 3 taksit,
  > İnternet Şubesi ve İşCep uygulaması üstünden yapılacak 750 TL ve üstü ödemelerde tek çekim ve 2 veya 3  taksit seçenekleri sunulacak, 
  > Gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan, kredi kartı bilgileri girilerek yapılan 750 TL ve üstü ödemeler doğrudan 2 taksit olarak gerçekleştirilecektir.

  Maximum Mobil ile Öde: Maximum Mobil kullanıcılarının elektronik ticaret alışverişlerinde ödemelerini kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabildikleri bir ödeme yöntemidir.
   
  Gib.gov.tr adresinde Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile vergi ödemenizi gerçekleştirirken aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
   
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneğini kullanabilmeniz için telefonunuzda Maximum Mobil uygulamasının yüklü ve aktive edilmiş olması gerekmektedir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirmek için tıklayınız.

  Gib.gov.tr sayfasından Vergi Kimlik Numaranız/TC kimlik numaranız  ile borç sorguladıktan sonra gelen ödeme ekranında kart bilgilerinizi girmeden, üstte yer alan Mobil Ödemeler başlığına tıklamalısınız.
  • Mobil Ödemeler sayfasında yer alan kutucuk içinden Maximum Mobil seçeneğini seçip Öde butonunu tıklamalısınız.   
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneğiyle ödeme yaparken yalnızca Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir.
  • Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılırken kredi kartı bilgileri girilmez.
  • Açılan sayfadaki kutucuğa Bankamız sistemine kayıtlı cep telefonu numaranızı girmenizin ardından Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bir bildirim gelecektir. Bu aşamada gib.gov.tr ekranında “Lütfen işleminize Maximum Mobil ile devam ediniz.” uyarısı yer alacaktır.
  • Maximum Mobil yüklü cihazınıza gelecek bildirime tıkladıktan sonra, eğer Maximum Mobil uygulamasında şifre ile giriş yapmış (login) durumda iseniz peşin, 2 veya 3 taksitli ödeme tercihinizi seçmenizin ardından kart seçim ekranına yönlendirilir, ödeme yapmak istediğiniz kartı seçerek ödemeyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bildirime tıkladığınızda eğer Maximum Mobil’e şifre ile giriş yapmış durumda değilseniz, öncesinde giriş ekranına ve sonrasında kart seçimine yönlendirileceksiniz.
  • Maximum Mobil uygulaması yüklü cihazınıza bildirim gelmediği ya da gelen bildirime tıklamadığınız durumlarda, telefonunuzdan Maximum Mobil’e şifre ile giriş yaparak ”Ödemeler” sekmesi altındaki “Anlık Ödemeler” menüsünden işleminizi seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.