-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 11 Aralık 2023 Maximum Kart’ınızla Yılbaşı alışverişlerinize 1.000 TL'ye varan MaxiPuan!

  Maximum Mobil'den veya İşCep'ten Yılbaşı Kampanyası'na katılın, 11 Aralık 2023- 1 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye, optik, züccaciye, ev tekstili ve seçili elektronik mağazalarından tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinizden sonra yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişiniz için 100 TL'ye, toplamda 1000 TL'ye varan MaxiPuan Kazanın!

  Maximum anlaşmalı market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye, optik, züccaciye ve ev tekstili mağazalarından tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinizden sonra farklı günlerde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişiniz için 75 TL MaxiPuan ayrıca Mobil Temassız veya TR Karekod (QR) işlemi ile ödeme yapılması halinde ilave 25 TL MaxiPuan toplamda 100 TL MaxiPuan kazanabileceklerdir. MaxiPuan kazanım baremi dijital kullanımlardan kazanılan ilave 25 TL MaxiPuan'ları göstermemektedir. Dijital kullanımlardan kazanılan MaxiPuan'lar ilaveten ilgili kredi kartına yüklenecektir.

  Mobil Temassız ödeme klavuzu için tıklayınız.
    
  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
    
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Gençlik Kart, Gençlik Debit Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. 


  Kampanyaya dahil sektörler ve işyerleri listesi için tıklayınız.


  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 19 Ocak 2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29 Şubat 2024’dür. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximum özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiPuan olarak yüklenecektir.Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 1.000 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Bankamızca düzenlenen diğer market MaxiPuan kampanyaları ile birleştirilemez.

  İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.