-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2024 - 30.6.2024
SON 13 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 01 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarında tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL indirim kazanın!
 
Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 
 
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.   

Uygulamaları telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
Ek koşullar: Kampanya, sadece Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarında geçerli olup tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kahve Dünyası mobil uygulamasından veya www.kahvedunyasi.com’dan yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında kazanılacak 50 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim tutarı, ek karta yansıtılacaktır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı, geri alınacaktır. Diğer MaxiPuan veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş ve Kahve Dünyası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Maximum’dan Kahve Dünyası’nda 50 TL İndirim Fırsatı!