-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Nisan 2024 İş Bankası Visa Logolu Kartlarınız ile Hepsiburada Premium Üyelerine Özel 50 TL İndirim Fırsatı!

  İş Bankası Visa Logolu Kartları ile 1-15 Nisan 2024 tarihleri arasında Hepsiburada Premium üyelerinin seçili ürünlerde yapacakları 400 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL indirim fırsatı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel ve ticari Bankamatik Kartları kredi kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  Kampanyadan sadece İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, Bankamatik Kartı veya MaxiPara kart sahibi olan Hepsiburada Premium müşterilerimiz faydalanabilir. 
  01.04.2024 ve 15.04.2024 tarihleri arasında (bu tarihler dahil 15.04.2024 saat 23:59’a kadar) İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, Bankamatik Kartı veya MaxiPara kart ile ödeme yapıldığında anında 50 TL indirim uygulanacaktır.
  Kampanya ile KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 400 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacaktır.
  Her müşterimiz kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  Kampanyadan faydalanmak için ödemenin İş BankasıVisa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, Bankamatik Kartı veya MaxiPara kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  50 TL indirim, sepet adımında değil, sonraki ödeme sayfasında İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, Bankamatik Kartı veya MaxiPara kart bilgileri girildiğinde sipariş özetine yansıyacaktır.
  Kampanya sadece aşağıdaki linkte yer alan ürünlerde geçerlidir.
  Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 
  Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
  Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır
  Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir.
  Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  Kampanya toplam 50.000 katılım ile sınırlıdır.
  Çoklu kredi kartı ile ödemelerde geçerli değildir.