-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 16 Ağustos 2023 Opet'te 110 TL'ye varan MaxiPuan!

  16 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 90 TL MaxiPuan, alışverişlerinden en az birini uygulamaya dahil Opet istasyonlarından Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme ile yapanlara ise toplam 110 TL MaxiPuan!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Üye iş yeri listesi için tıklayınız.​

  Katılmak için İşcep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

  Uygulamaları telefonunuza indirin: 


  Maximum Mobil'deki Pazarama'da bulunan Opet Araçta Ödeme yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. 

  Maximum Mobil'deki Pazarama'da bulunan Opet Araçta Ödeme yalnızca Maximum Mobil'deki Pazarama'nın Opet Araçta Ödeme uygulamasına dahil olan Opet istasyonlarından yapılabilmektedir.

  110 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil'deki Pazarama'dan Opet  Araçta Ödeme ile yapılması durumunda kazanılabilecektir. 

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ödül kullanımı:  Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Ekim 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023'tür (bu tarih dâhil). Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 110 TL MaxiPuan kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Opet önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.