-
KAMPANYA TARİHLERİ : 31.5.2024 - 30.4.2025
SON 316 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

30 Nisan 2025 tarihine kadar Maximum Kart’ınız veya Bankamatik Kartı’nız ile tüm CinemaPink by Maximum büfelerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Üstelik Maximum Genç Kart’a %50 indirimli.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç), Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar: Maximum Kart’ınızla büfelerde yapacağınız alışverişlerden %20, Maximum Genç Kart ile yapacağız alışverişlerden ise %50 indirimli olarak faydalanabilirsiniz. İndirim POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır. İndirim ayrıcalığı CinemaPink by Maximum büfelerinde geçerli ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir. Sinema etkinlikleri indirime dahil değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve CinemaPink Sinemaları kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


CinemaPink by Maximum Büfelerinde %20 İndirim!