-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Şubat 2024 Starbucks®’ta 100 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 15 - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her ödemenizde 50 TL, toplam 100 TL geri kazanın! Üstelik, Starbucks® Rewards üzerinden QR okutarak yaptığınız her ödemenizde yıldız kazanma fırsatıyla!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.   
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Ek koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 50 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Starbucks® Mobil uygulaması üzerinden QR okutarak Maximum, Maximiles veya Privia markalı bireysel kredi kartlarıyla İş Bankası Maximum POS cihazından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemede 50 TL geri kazanıma ilave olarak her içecek alışverişiniz için 1 yıldız kazanılacaktır. Starbucks® Mobil hesabınıza yüklenecek yıldızlardan Starbucks® Türkiye firması sorumludur. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL geri kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Starbucks® Türkiye kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. • 01 Kasım 2023 Starbucks®’ta 80 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 01 - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her ödemenizde 40 TL, toplam 80 TL geri kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.   
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Ek koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 40 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 80 TL geri kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


 • 01 Temmuz 2023 Starbucks®’ta 50 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 1 – 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ödemenizde 25 TL, toplam 50 TL geri kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.                   

  Uygulamayı telefonunuza indirin
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanya Starbucks® mağazalarından tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Starbucks® kampanyası kapsamındaki 25 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan, en fazla 50 TL geri kazanabilir. 

  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.