-
KAMPANYA TARİHLERİ : 15.5.2024 - 30.6.2024
SON 12 GÜN

Kampanya Ayrıntıları


15 Mayıs-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Gürgençler Apple mağazaları ve www.gurgencler.com.tr’den tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 1.000 TL MaxiPuan, 40.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 2.000 TL MaxiPuan kazanın!
 
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

Uygulamaları telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
- Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı 
- Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, 
- Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
- Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır.
- Kampanya kapsamında gerçekleşen her alışverişten yalnızca bir MaxiPuan ödülü kazanılabilecektir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
-Diğer Gürgençler Apple kampanyaları ile birleştirilemez. Farklı Gürgençler Apple MaxiPuan kampanyalarından ödül kazanılması durumunda müşteri lehine olan ödül tutarı yüklenecektir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 17 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2024’dür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 2.000 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar sadece Gürgençler Apple mağazalarında kullanılabilecektir. 

Ek Koşullar: İş Bankası ve Gürgençler Apple kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.Gürgençler Apple mağazaları veya www.gurgencler.com.tr’de 2.000 TL' ye varan MaxiPuan fırsatı!