-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.12.2023 - 31.12.2023
SON 23 GÜN

Kampanya Ayrıntıları

Üyelik işleminizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 01 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında İş Bankası Maximum veya Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile MACFit kulüplerinde gerçekleştireceğiniz yeni ve yıllık peşin üyelik işleminizden 600 TL indirim kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında "Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Privia/Privia Black Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar:

• Aydan aya taahhütlü yıllık üyelik işlemleri kampanyaya dahil değildir.

• Yıllık üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.

• Web sitesi (https://www.macfit.com/) üzerinden yapılan yeni ve yıllık üyeliklerde, kampanyadan yararlanabilmek için "Bize Katıl" tıklandıktan sonra şehir ve kulüp seçiminin ardından "Promosyon kodunuz varsa giriniz" adımını takip ederek "Promosyon kodu" alanına "Max600" kodu girilerek giriş yapılması gerekmektedir.

• Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.

• MACFit kulüplerinde geçerli indirim kampanyamız, kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile minimum 7.500 TL ve üzeri peşin/taksitli olarak gerçekleştireceğiniz yeni yıllık üyeliklerde geçerli olacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan 600 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır.

• Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ile MACFit kulüplerinde yapılacak yeni yıllık peşin üyelik işleminde uygulanan 600 TL indirim kampanyası ve 9 taksit kampanyası birleştirilebilir.

• Kampanya dönemi boyunca, bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve sadece 600 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. 

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.Maximum'dan MACFit’te 600 TL İndirim Fırsatı!

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Ekim 2023 Maximum'dan MACFit’te 600 TL İndirim Fırsatı!

  05 Ekim - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kart sahiplerine özel Bursa ve Adana illerindeki MACFit kulüplerinde yeni ve yıllık üyeliklerde geçerli 600 TL indirim fırsatı sizi bekliyor!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için: Maximum Mobil ya da İşCep uygulamasında ""Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Privia/Privia Black Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
   
  Ek koşullar: 
  *Kampanya yalnızca Adana ve Bursa illerinde yer alan MACFit kulüplerinde İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlar ile yapılacak yeni yıllık üyelik işlemlerde geçerlidir.
  *05 Ekim​​-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve sadece 600 TL indirim kazanabilir.
  *Kampanya kapsamında kazanılan 600 TL indirim tutarı işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
  *Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminden önce yapılması gerekmektedir.
  *MAC kulübü üyelikleri kampanya kapsamında değildir.
  *Diğer kampanyalarla birleştirilemez. 
  *Kampanyaya dahil olan MACFit spor salonları aşağıda belirtildiği gibidir.

  -MACFit (Adana) Optimum
  -MACFit (Adana) 01 Burda
  -MACFit (Bursa) Nilufer Carrefour
  -MACFit (Bursa) Podyumpark
  -MACFit (Bursa) Özlüce 

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.