-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2024 Enplus'da 750 TL MaxiPuan fırsatı!

  1-31 Mart tarihleri arasında Enplus’dan tek seferde 7.500 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak Enplus’a özel 750 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Uygulamaları telefonunuza indirin:

  Maximum Mobil/indir
  İşCep/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 
  Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için Enplus’dan tek seferde en az 7.500 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 750 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece Enplus fiziki mağazalarında kullanılabilecektir. 

  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 16 Nisan 2024 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirildiği kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024’tür. (bu tarih dâhil) Kazanılan MaxiPuan’lar sadece Enplus fiziki mağazalarında kullanılabilecektir. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir. MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

  Ek Koşullar: Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.