-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.5.2024 - 31.5.2024
SON 3 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Mobil'den veya İşCep'ten BonVeno Marketler'de 50 TL MaxiPuan Kampanyası'na katılın, 01 Mayıs-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile BonVeno Marketler'de tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan Kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

Uygulamaları telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi ve Bankamatik kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi ve Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 12 Haziran 2024 tarihinde son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2024’ tür. MaxiPuanlar sadece BonVeno Market’lerde kullanılabilecektir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMile dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. 

Türkiye İş Bankası A.Ş ve BonVeno kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Maximum'dan BonVeno Marketler’de 50 TL MaxiPuan Fırsatı!