-
KAMPANYA TARİHLERİ : 17.1.2024 - 15.12.2024
SON 175 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Pati Kart ile VetAmerikan Hayvan Hastanesinden yapacağınız sağlık hizmeti ödemelerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

Maximum Pati Kart’ınız ile VetAmerikan Hayvan Hastanesinden gerçekleştireceğiniz her sağlık hizmeti ödemenizde %20 indirim ödeme anında sağlanacaktır. Üstelik gerçekleştireceğiniz 1.000 TL ve üzeri ödemelerinizde veteriner ve petshop alışverişlerinde geçerli olan kampanyamız kapsamında ek %10 indirim ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.  

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart  

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar. 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya ilaç ve malzeme alımlarında geçerli değildir. 

Ek Koşullar:  Maximum Pati Kart’a özel 1.000 TL ve üzeri veteriner ve petshop harcamalarında geçerli %10 indirim kampanyası kapsamında maximum kazanılabilir tutar 250 TL ile sınırlı olup, VetAmerikan Hayvan Hastanesinden sağlanacak olan %20 indirim kampanyasında bir üst limit bulunmamaktadır. 

VetAmerikan Hayvan Hastanesi ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.Maximum Pati Kart ile VetAmerikan Hayvan Hastanesindeki sağlık hizmeti ödemelerinde %20 indirim fırsatı!