-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 30.4.2024
SON 6 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olun, 12 Mayıs 2024 tarihine kadar kredi kartınızla amazon.com.tr’den yapacağınız 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 300 TL indirim kazanın!

Üstelik alışveriş anında yapacağınız bireysel kredi kartı başvurunuzda dijital kullanımı tercih ederek kartınızın fiziken basılmasını beklemeden hemen kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart, Bireysel Bankamatik Kartları ile ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

Kampanya Detayları:
1- Kampanya kapsamında 30 Nisan 2024 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile ilk kez İş Bankalı olan müşterilerin 12 Mayıs 2024 tarihine kadar İş Bankası bireysel kredi kartı ile amazon.com.tr’den tek seferde yapacakları 3.000 TL ve üzeri alışverişlerine 300 TL indirim yansıtılacaktır.
2- Kampanya kapsamında hak edilen indirim 17 Mayıs 2024 tarihinde kredi kartına yansıtılacaktır. İndirimin yansıtıldığı tarihte kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
3- Sadece “Müşteri Olmak İstiyorum” süreci ile İş Bankalı olan müşterilerimiz kampanyaya dahil edilecektir.
4- Kampanyadan her müşteri sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 300 TL indirim kazanabilir.
5- Kampanya amazon.com.tr’den geçerli farklı bir kampanya ile birleştirilemez. 
6- Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

İşCep’te “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinde geçerli diğer avantajlar için detaylı bilgi: https://www.isbank.com.tr/musteri-olmak-istiyorum


Amazon.com.tr'de 300 TL İndirim Fırsatı!