-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Amazon.com.tr'de 300 TL MaxiPuan!

  İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Maximum Kart'ınız ile 1-15 Haziran 2023 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den tek seferde yapacağınız 4.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 300 TL MaxiPuan!


  Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartlar
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2023. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır, MaxiPuanların kullanılması durumunda yüklenen MaxiPuan tutarı kadar ilgili karta borç yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.
   
  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.'nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.