-
KAMPANYA TARİHLERİ : 20.6.2024 - 25.11.2024
SON 124 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

25 Kasım 2024 tarihine kadar Maximum Kart’ınız veya Bankamatik Kartı’nız ile Züper ve Mega doğum günü paketlerinde %10 indirim ayrıcalığı size bekliyor.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar kampanyaya dahildir. 

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar: %10 indirim sadece Züper ve Mega doğum günü paketlerinde geçerlidir. Standart doğum günü paketi tercih eden misafirler indirimden faydalanamayacaktır. Kampanya diğer indirim ve ayrıcalıklarla birleştirilemez. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiziki POS cihazlarından ve sanal POS’tan yapılacak harcamalarda geçerlidir. Maximum Kart bilgileriniz girildikten sonra ödeme ekranında, indirimli tutar otomatik olarak görüntülenecek ve ""Kampanya: İş Bankası İndirimi"" açıklaması yer alacaktır. Kampanya KidZania giriş biletlerinde %20 indirim kampanyası ile birleştirilemez.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve KidZania kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kidzania’ da Doğum Günü Paketlerinde Maximum Kart'a %10 indirim Fırsatı!