-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.1.2024 - 25.11.2024
SON 223 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

Maximum Kart’a özel olarak sunulan 20% indirim, KidZania web sitesinde ödeme ekranında Maximum Kart bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve ekranda indirimli tutar gösterilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Bilet alımı dışındaki harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya toplu bilet alımlarında geçerli değildir.

Ek koşullar: Kampanya diğer indirim ve ayrıcalıklarla birleştirilemez. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiziki POS cihazlarından ve sanal POS’tan yapılacak harcamalarda geçerlidir. Maximum Kart bilgileriniz girildikten sonra ödeme ekranında, indirimli tutar otomatik olarak görüntülenecek ve "Kampanya: İş Bankası İndirimi" açıklaması yer alacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve KidZania kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


İş Bankası Kartlarına Özel KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim Fırsatı!

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 01 Ocak 2022 KidZania Giriş Biletlerinde %20 İndirim!

    KidZania giriş biletlerinde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!​

    Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı ve MaxiPara Kartlar

    Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bilet alımı dışındaki harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya toplu bilet alımlarında geçerli değildir.

    Ek Koşullar: Kampanya diğer indirim ve ayrıcalıklarla birleştirilemez. İş Bankası ve KidZania kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiziki POS cihazlarından ve sanal POS’tan yapılacak harcamalarda geçerlidir.​