-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Eylül 2023 Maximum Kart’ınızla Metro Marketler’de 300 TL’ye varan MaxiPuan

  Maximum kartınız ile Metro Marketler’de 07 Eylül – 04 Ekim 2023 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL, toplamda 300 TL MaxiPuan!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi ve Bankamatik kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi ve Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler, alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 19 Ekim 2023 tarihinde son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023’dir. MaxiPuanlar sadece Metro Market’lerde kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMile dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. İlave taksit kampanyasına Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç ve Ticari Kredi Kartları ile yapılan alışverişler dahil olup, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Maximum Fırsat işlemleri ve Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler dahil değildir.                                                                                       
  Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.