-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Ocak 2024 Yolcu360'tan özel net %15 yurtdışı indirimi

  Yolcu360'tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında Maximum’a özel %15 net indirim kazanın!

  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 05 Ocak-12 Mayıs 2024 (31 Mayıs dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında net %15 indirim yapılacaktır. Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. Yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi sayfasına girildiğinde kampanya kodu alanına Maximum Mobil ve İşCep uygulamasından aldığınız kampanya kodunuzu girerek doğrulama sonrası indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
                                           
  Diğer koşullar: Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde teslim alınacak ya da iade edilecek kullanımlarda/ rezervasyonlarda geçerli değildir. Kampanya yurtdışı kiralamalarda geçerlidir. 05 Ocak- 12 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacak yurtdışı kiralamalarda net %15 indirim uygulanacaktır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti dwilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Fiyatlar, araç kiralama markaları tarafından belirlenerek entegrasyon sisteminden anlık ve dinamik olarak gönderilmektedir. Fiyatlar, kiralama yapılacak tarihteki doluluk oranına göre yükselebilir. Yolcu360'ın fiyatlara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Kampanya, Türkiye dışındaki ülkelerde yapılacak kullanımlar için ve 05 Ocak- 12 Mayıs 2024 23:59 arası yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Maximum Kart’a özel Yolcu360 İndirimi dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 12 Mayıs 2024 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez. Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir. Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


 • 06 Ekim 2023 Yolcu360'tan özel net %40 yurtdışı indirimi

  Yolcu360'tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında Maximum’a özel %40 net indirim kazanın!

  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 06 Ekim- 31 Aralık 2023 (31 Aralık dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında net %40 indirim yapılacaktır.

  Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. Yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi sayfasına girildiğinde kampanya kodu alanına Maximum Mobil ve İşCep uygulamasından aldığınız kampanya kodunuzu girerek doğrulama sonrası indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

  Diğer koşullar: Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde teslim alınacak ya da iade edilecek kullanımlarda/ rezervasyonlarda geçerli değildir. Kampanya yurtdışı kiralamalarda geçerlidir. 06 Ekim - 31 Aralık tarihlerinde yapılacak yurtdışı kiralamalarda net %40 indirim uygulanacaktır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Fiyatlar, araç kiralama markaları tarafından belirlenerek entegrasyon sisteminden anlık ve dinamik olarak gönderilmektedir. Fiyatlar, kiralama yapılacak tarihteki doluluk oranına göre yükselebilir. Yolcu360'ın fiyatlara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Kampanya, Türkiye dışındaki ülkelerde yapılacak kullanımlar için ve 06.10.2023 15:00-31.12.2023 23:59 arası yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Maximum Kart’a özel Yolcu360 İndirimi dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 31 Aralık 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez. Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. • 01 Haziran 2023 Yolcu360'tan özel net %40 yurtdışı indirimi


  Yolcu360'tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında Maximum'a özel %40 net indirim kazanın!

  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil'den alacağınız kod ile 01 Haziran-30 Eylül 2023 (30 Eylül dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360'tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında net %40 indirim yapılacaktır. 

   

  Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz SMS ile tarafınıza iletilecektir. Yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi sayfasına girildiğinde kampanya kodu alanına Maximum Mobil ve İşCep uygulamasından aldığınız kampanya kodunuzu girerek doğrulama sonrası indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

   

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar                                                                                                                                                                   

   

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.                                          

   

  Diğer koşullar: Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde teslim alınacak ya da iade edilecek kullanımlarda/ rezervasyonlarda geçerli değildir. Kampanya yurtdışı kiralamalarda geçerlidir . 01 Haziran-30 Eylül tarihlerinde yapılacak yurtdışı kiralamalarda net %40 indirim uygulanacaktır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Fiyatlar, araç kiralama markaları tarafından belirlenerek entegrasyon sisteminden anlık ve dinamik olarak gönderilmektedir. Fiyatlar, kiralama yapılacak tarihteki doluluk oranına göre yükselebilir. Yolcu360'ın fiyatlara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Kampanya, Türkiye dışındaki ülkelerde yapılacak kullanımlar için ve 01.06.2023 15:00-31.12.2023 23:59 arası yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 30 Eylül 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır.

   

  · Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

  · Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

   

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.​ • 01 Mayıs 2023 Yolcu360'tan Özel Net %45 Yurtdışı İndirimi


  Yolcu360'tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında Maximum’a özel %45 net indirim kazanın!
  ​​
  Kampanya kapsamında İşCep veya Maximum Mobil’den alacağınız kod ile 01-07 Mayıs 2023 (07 Mayıs dahil) tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Yolcu360’tan yapacağınız yurtdışı araç kiralamalarında net %45 indirim yapılacaktır.

  Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz ilgili uygulama ekranında görüntülenecektir. Yolcu360.com internet sitesi veya Yolcu360 mobil uygulamasından Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi sayfasına girildiğinde kampanya kodu alanına Maximum Mobil ve İşCep uygulamasından aldığınız kampanya kodunuzu girerek doğrulama sonrası indirimli fiyatları listeleyebilir ve kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezini arayıp Yolcu360 indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, MaxiPara Kartlar ve Bankamatik Kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  ​                                    
  Diğer koşullar: 

  - Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.

  - Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

  - Kampanya yurt dışı kiralamalarda geçerlidir. 01-07 Mayıs tarihlerinde yapılacak yurtdışı kiralamalarda net %45 indirim uygulanacaktır. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir. (Depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vb.) Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Fiyatlar, araç kiralama markaları tarafından belirlenerek entegrasyon sisteminden anlık ve dinamik olarak gönderilmektedir. Fiyatlar, kiralama yapılacak tarihteki doluluk oranına göre yükselebilir. Yolcu360'ın fiyatlara müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Kampanya, Türkiye dışındaki ülkelerde yapılacak kullanımlar için ve 01.05.2023 15:00-07.05.2023 23:59 arası yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Maximum Kart’a özel Yolcu360 İndirimi dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda 7 Mayıs 2023 tarihinden sonra yapılacak değişimlerde Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır.

  - Maximum Kart'a özel Yolcu360 İndirimi başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

  - ​​​Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş ve Yolcu360 önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.